- Autor: de Barbaro Bogdan
- Wydawca: MANDO INSIDE
- EAN: 9788327731463
- Oprawa: miękka ze skrzydełkami
- Cena sug. br.: 49,90 zł
- Cena brutto: 49,90 zł (w tym 5% VAT)
- Cena netto: 47,52 zł
- Data premiery: 2023-03-22
- Dostępne od: 2023-03-23
- Dostępność: 3 egz.
Od stanu naszego umysłu zależy wszystko – nawet świat
Zakazy i nakazy, hałas i dziki pęd, brak czasu, by pobyć z samym sobą. Czy takie życie ma sens? Bez znajomości swojego wnętrza nie zrozumiemy bliskich, znajomych, współpracowników – świata w ogóle. I zacznie się lęk, który, choć bywa też przyjacielem, może zamienić się w najgorszego wroga.
Czy żyć dobrze można się nauczyć? Jak rozmawiać ze sobą i z ludźmi wokół? Ile jest emocji i jak nad nimi zapanować? Do kiedy jest smutek, a od kiedy depresja? Gdy świat staje na głowie, może potrzebna jest mu psychoterapia?
Profesor Bogdan de Barbaro, znany psychiatra i psychoterapeuta, bada, co dzieje się w ludzkiej psychice i na jakie niebezpieczeństwa naraża ją XXI wiek.
Bogdan de Barbaro – profesor dr hab. nauk med., psychiatra, psychoterapeuta. W latach 1993–2016 kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2016–2019 kierownik Katedry Psychiatrii UJ Collegium Medicum. Superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest autorem, współautorem i redaktorem artykułów i książek z zakresu psychiatrii, psychoterapii i terapii rodzin, . /Pacjent w swojej rodzinie/ (1997), /Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii/ (z Szymonem Chrząstowskim, 2011), /I jak tu się dogadać?/ (z Danutą Kondratowicz, 2017), /Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie/ (z Dominiką Dudek, 2021), /Psychoterapia między wiedzeniem a niewiedzeniem/ (z Wojciechem Drathem, 2022). Obecnie współpracuje z Fundacją Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie.
Tylko zalogowani, zarejestrowani użytkownicy
instytucjonalni mogą zamawiać towar
Chcesz zostać klientem Liber? Prosimy o kontakt z działem handlowym.
Użytkowników indywidualnych zapraszamy do sklepu detalicznego.
Rozpoczeto import danych
z Navireo.