O firmie


LIBER S.A.

ul. Zorzy 4, 05-080 Klaudyn
e-mail: wspolpraca@liber.pl

NIP: 118-22-05-003
Tel/Fax: (22) 6639812 ; (22) 6639813

 

Jesteśmy firmą dystrybucyjną działającą na rynku książki od listopada 2003 roku.

Świadczymy usługi „outsourcingu” działu handlowego Wydawnictw.

Zapewniamy pełną obsługę dystrybucyjną i marketingową, jak również logistykę i magazynowanie.

Współpracujemy z ponad 300 Wydawnictwami !

Działamy na terenie całego kraju. Docieramy do wszystkich kanałów dystrybucyjnych na rynku.

Głównym celem naszej działalności jest zapewnianie najwyższej jakości obsługi i zadowolenie Klientów (tak dostawców, jak i odbiorców).

 

Dystrybucja

Wydawców zainteresowanych podjęciem współpracy z Liber SA w zakresie dystrybucji prosimy o kierowanie ofert i zapytań na adres wspolpraca@liber.pl

 

Usługi magazynowe

świadczone są w naszym magazynie zlokalizowanym w Panattoni Park City Logistic Warsaw I, ul Zorzy 4, 05-080 Klaudyn

 

Korzyści dla Klienta

  • Klient może zająć się wyłącznie swoją działalnością podstawową, przekazując kompetencje związane z obsługą magazynową firmie zewnętrznej, specjalizującej się w prowadzeniu tej działalności.
  • Klient nie ponosi  jakichkolwiek kosztów stałych związanych z wynajmem powierzchni magazynowych, zapłata następuje wyłącznie za faktycznie przechowywane w danym dniu książki.
  • Klient nie ponosi jakichkolwiek kosztów stałych związanych z zatrudnieniem pracowników, zapłata następuje wyłącznie za faktycznie wykonane czynności związane z przyjęciem, wydaniem bądź wysłaniem książek.
  • Stosujemy różnorodne formy współpracy, dostosowujemy przebieg naszych procesów logistycznych do potrzeb konkretnego Klienta.
  • Wszystkie książki są ubezpieczone.
  • Po podjęciu współpracy handlowej (opcjonalnie do ustalenia) istnieje możliwość kompensowania wzajemnych należności.

 

Nasi Klienci, mimo że świadczymy jedynie usługi magazynowania, mają poczucie bezpieczeństwa takie, jakby sami prowadzili swój magazyn.

W przypadku zainteresowania świadczonymi przez nas usługami, prosimy kliknąć poniższy link i napisać stosownego maila. Nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem celem omówienia wszelkich zagadnień związanych z ewentualną współpracą.