Kontakt


LIBER S.A

ul. Zorzy 4
05-080 Klaudyn
sekretariat@liber.pl. Tel. (22) 663-98-13 


ZARZĄD SPÓŁKI


Przemysław Żbikowski – Prezes Zarządu
p.zbikowski@liber.pl
Kamila Piesiewicz-Zaleśna - Członkini Zarządu
k.piesiewicz@liber.pl


SPRZEDAŻ


Dział otwarty w godzinach
Poniedziałek - Piątek 7:00 do 19:00

Telefon: 601-550-979
 
Dorota Zwolińska - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Tel: (22) 663-98-13 wew. 53 oraz 665-083-111. e-mail: d.zwolinska@liber.pl 
 
Handlowcy:

Michał Klimek
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 33,   e-mail: m.klimek@liber.pl

Waldemar Wróblewski
 Tel.: (22) 663-98-13 wew. 27 oraz 604 583 949,   e-mail: w.wroblewski@liber.pl

Paulina Korytkowska
 e-mail: p.korytkowska@liber.pl


MARKETING


e-mail: wspolpraca@liber.pl


WSPÓŁPRACA Z WYDAWCAMI - ZAKUPY


Telefon: 537-002-195

Dariusz Knap - Dyrektor ds. Zakupów
 Tel: (22) 663-98-13 wew. 53, e-mail: d.knap@liber.pl

Marcin Borowik
 e-mail: m.borowik@liber.pl


DZIAŁ OPERACJI HANDLOWYCH


Telefon: 537-002-195

Aneta Rowicka – Dyrektor Działu 
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 34,   e-mail: a.rowicka@liber.pl

Marta Kozak 
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 39,   e-mail: m.kozak@liber.pl

Katarzyna Świątkiewicz
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 28,   e-mail:  k.swiatkiewicz@liber.pl

Marcin Małecki
 Tel: (22) 663-98-13 wew. 40, e-mail: m.malecki@liber.pl


ROZLICZENIA Z WYDAWCAMI


Jolanta Świerczak
e-mail: j.swierczak@liber.pl


KSIĘGOWOŚĆ I WINDYKACJA


Kamilla Piesiewicz-Zaleśna – Główna Księgowa
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 31,   e-mail: k.piesiewicz@liber.pl

Jolanta Kaźmierska – kadry i płace 
Tel.: (22) 663-98-13 wew. 32,   e-mail: j.kazmierska@liber.pl

 

MAGAZYN  HANDLOWY

Panattoni Park City Logistics Warsaw, ul. Zorzy 4, 05-080 Klaudyn

Piotr Grabowski - Kierownik Magazynu
tel.: (22) 663-98-13 wew. 36, e-mail: magazyn@liber.pl, p.grabowski@liber.pl
 


ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE PROSIMY SKŁADAĆ NA STRONIE:
www.liber.pl