- Autor: Vasant Lad
- Wydawca: Wydawnictwo KOS
- EAN: 9788376490946
- Oprawa: twarda
- Cena sug. br.: 84,00 zł
- Cena brutto: 84,00 zł (w tym 5% VAT)
- Cena netto: 80,00 zł
- Data premiery: 2014-11-01
- Dostępne od: 2017-06-19
- Dostępność: 2 egz.
Opracowana na podstawie pradawnej tradycji uzdrawiania istniejącej w Indiach od tysięcy lat, „Ayurveda. Księga domowych środków leczniczych” podaje praktyczne porady i proste instrukcje zabiegów, które mogą być naturalnymi alternatywami dla medycyny alopatycznej.
Książka ta jest bezcennym przewodnikiem w leczeniu często występujących dolegliwości i przewlekłych problemów. Wykorzystuje do tego strategie dostosowane do potrzeb danej osoby, oparte na typie budowy danego organizmu. Dr Lad wyjaśnia, dlaczego niektóre zakłócenia równowagi często prowadzą do chorób i pokazuje, jak można przywrócić naturalny porządek w organizmie. Z książki tej możesz dowiedzieć się, które tradycyjne ajurwedyjskie środki lecznicze (herbaty, mieszanki ziołowe, olejki bazowe, medytacja i joga) pozwalają uzyskać ulgę w różnych dolegliwościach, takich jak objawy przeziębienia i grypy, bóle głowy, bóle zębów, bóle gardła, wysoki poziom cholesterolu, problemy ze wzrokiem, niepokój i przygnębienie. Dr Lad pokazuje również, jak można stosować dietę i określone techniki ayurvedy w zapobieganiu chorobom w przyszłości i wspomaganiu świadomości ciała i zdrowego życia.
Vasant Lad, B.A.M.S., M.A.Sc., urodził się w Indiach. Przez trzy lata był dyrektorem ds. medycznych Szpitala Ayurvedy w Punie (India). Jest on światowej sławy ekspertem w zakresie praktyki i korzyści zdrowotnych medycyny ajurwedyjskiej. Prowadzi wykłady na seminariach i warsztatach razem z Deepakiem Chopra, M.D. i Andrew Weil, M.D. Jest założycielem Instytutu Ayurvedy w Albuquerque (Nowy Meksyk, USA), którego jest obecnie dyrektorem.
Tylko zalogowani, zarejestrowani użytkownicy
instytucjonalni mogą zamawiać towar
Chcesz zostać klientem Liber? Prosimy o kontakt z działem handlowym.
Użytkowników indywidualnych zapraszamy do sklepu detalicznego.
Rozpoczeto import danych
z Navireo.